Konec platnosti ročních dálničních kupónů na rok 2016 se blíží

V souvislosti s blížícím se koncem platnosti ročních dálničních kupónů na rok 2016, který nastane 31. ledna 2017, upozorňujeme motoristy na povinnost zakoupit si nový roční dálniční kupón na rok 2017 s platností do 31. ledna 2018. Kupón je za stejnou cenu jako v loňském roce, tj. 1 500,- Kč.

Oproti stejnému období loňského roku výrazně vzrostl prodej ročních dálničních kupónů především u České pošty, která zavedla možnost placení platební kartou na vybraných poštách. Pokud motoristé nechali nákup ročních dálničních kupónů na poslední chvíli, může se stát, že na některých prodejních místech budou kupóny i přes navýšené množství dodaných kupónů dočasně vyprodány a motoristé se tak budou muset obrátit na jiné prodejní místo.

Motoristům doporučujeme pořizovat si dálniční kupóny pouze na oficiálních prodejních místech. Jejich aktuální seznam naleznete na webu Státního fondu dopravní infrastruktury.

Rovněž je možné zakoupit libovolný druh dálničních kupónů prostřednictvím internetového prodeje, přičemž bližší informace naleznete na stránkách vybraných dodavatelů, tedy společnosti Autoklub Bohemia Assistance a MTX.